Chutná Vareška

Ako dlho vydrží sviečková v chladničke

Ako dlho vydrží sviečková v chladničke?

Ako dlho vydrží sviečková v chladničke alebo iné potraviny, ktoré ste navarili?  Pre väčšinu gazdiniek je toto vážna dilema. Ako dlho vydržia niekoré potraviny v ľadničke. Musíme si uvedomiť jednú vec. V kuchyni máme niekoľko drobrých prirodných konzervantov. A tým je najme soľ, ocot a rôzne korenia.

Takže ak presolíte polievku, tak je možné že vám vydrží dlhšie. Ak ju prekoreníte môžete dosiahnúť podobný efekt. Ako ldho vydrží je však otázne. Napríklad taká kapustová polievka vám vydrží o pár dni dlhšie než obyčajná polievka zo zeleniny.

Mäso v paci, ktoré je naolejované a okorenené tiež vydrží dlhšie. Takže finálna otázka znie koľko mi teda vydrží sviečková v ľadničke?

 

Ako dlho vydrží sviečková v chladničke?

Musím Vám povedať smutnú správu sú to max 2 až 3 dni. Prečo?
No viete do sviečkovej dávate smotanu. No a všetko na báze mlieka a jemu podobných potravín sa kazí rýchlejšie. Preto nemôžete očakávať, že česká sviečková na smotane vydrží niekoľko dní. Samozrejme sa to môže lýšiť a ak bude dobrá aj ráno v štvrtý deň, tak to môžete risknúť. A je to. Maximálne taká hnačka.

 

Ako dlho vydrží sviečková v chladničke

Ako dlho vydrží sviečková v chladničke?

 

A keď sme už samozrejme pri tej sviečkovej, tak si ju môžeme spolu aj uvariť za pomoci tohto receptu: Česká sviečková na smotane. No tak dobrú chuť priatelia.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *