Kde si založiť blog o varení – Food blog?

Kde si založiť blog o varení takzvaný Food blog?

Za posledné roky sa rozmohol takzvaný pojem „Food Blogging“ a teda po Slovensky: blogovanie o jedle. Veľa ľudí však nevie, ako si založiť vlastnú stránku a nie to ešte programovať. Preto do hry vstupujú stránky, ktoré Vám zadarmo umožnia prispievať vaše recepty na ich stránku. Mnohé z týchto stránok sú obmedzené a maju nejasne stanovené pravidlá o blogovaní. Potom sa stane, že vás administrátor zablokuje kvôli banálnosti.

Potom prichádza jasná otázka: …

 

Kde si založiť blog o varení?

Na stránke ChutnáVareška.sk sme vytvorili nové administračné rozhranie, k tomu, aby si každý vedel rýchlo a jednoducho založiť svoj vlastný osobný blog o varení, takzvaný Food blog.

Je veľa stránok a platforiem, ktoré Vám umožňujú bezplatne blogovať. No niektoré majú vážne bezpečnostné trhliny. Alebo obmedzenia, ktoré Vám nedovoľujú uverejniť viac príspevkov denne. Alebo obsah, ktorý ma viac ako jeden obrázok, či dlhší text.

V Chutnej Vareške ideme ďalej a umožňujeme naším blogerom uverejnovať obsah bez obmedzení. Absolútne žiadne obmedzeniav obsahu. Môžete uverejňovať koľko len chcete a ako často len chcete.

 

Aby sme proces zjednodušili, tak sme pripravili návody:

Každý sa dnes v online dobe vie zaregistrovať a prihlásiť. Je to jednoduché v dobre Facebooku a sociálnych sieti, je to norma. No aj tak, tieto návody môžu poslúžiť staršej generácií.

Najme návod „ako pridať recept“. Aj keď je pridávanie receptu jednoduché a ovláda sa jednoduchšie než Microsoft Word.

 

Stačí kliknúť na modré tlačidlo hore na ľavo, kde sa píše „Pridať Recept„. Potom sa Vám zobrazí táto stránka nižšie v obrázku.

Pridať recept

Pridať recept – Kde si založiť blog o varení – Food blog?

 

Ako vidíte stačí len jednoducho vplniť názov receptu, popis,  fotky vášho jedla a odošlite recept na kontrolu. Jednoducho v pár bodoch pridáte recept, ktoré je po skontrolvaní publikovaný na stránke Chutná Vareška.

 

Ideme ďalej!

My nevytvárame len akýsi blog o varení, kde si budete pridávať obsah. My vytvárame komunitu fanúšikov. Niečo ako skutočnú sociálnu sieti o varení. Ešte sme len na začiatku našej cesty. No už dnes môžete diskutovať, hodnotiť a zdieľať vaše recepty s našou komunitou.

Našou prioritou je bezpečnosť na prvom mieste. 
Znie to ako klyšé, no veľa naších fanúšikov a bloger má 40+ rokov. Táto generácia nerozumie pojmom ako malare alebo firewall. Preto je na náš aby sme proaktívne chránili naších užívateľov na internete.

Intuitívne administračné rozhranie
Je pre nás dôležité, aby ste sa pri uverejňovaní receptov cítili dobre.
Pohoda a jednoduchosť prispievania je kľúčová.

 

Kde si založiť blog o varení - Food blog?

Kde si založiť blog o varení – Food blog?

Záver alebo kde si založiť blog o varení?

Záleží nám na našej komunite ľudí, ktorú sme za posledné mesiace veľmi starostlivo budovali.
Preto sa o každého registrovaného užívateľa staráme nadštandartne. Od jednoduchých návod, reišení problémov až po mailové konzultácie.

Preto sme pre Vás dostupný v sekcii kontakt. Napíšte nám, ak sa stretávate s nejakým problémom. Sme tu pre Vás každý deň v týždni apracujeme aj počas sviatkov. A len preto aby sme poskytli tú najlepšiu používateľskú skúsenosť.

Pevne verím, že sa Vám na našeom blogovaom systéme bude páčiť. Chuťná Vareška. 😃