Pridať recept

Na Chutnej Vareška môžete od dnes pridávať svoje vlastné domáce recepty.
Náš portál Vám umožňuje neobmedzne uverejňovať vaše nápady na recepty a zdieľať ich sa našou komunitou.

U nás sa môže zaregistrovať naozaj každý bez obmedzení. Využijte túto možnosť a registrujte sa už dnes. Naší čitatelia a kominita čakajú na vaše nápady a recepty.

 

Pridať recept

Ak chete pridať vlastné rcepty stačí sa zaregistrovať na adrese: https://chutnavareska.sk/registracia a zadať vaše pouťívateľské meno a email.

registrácia

Stránka registrácie

 

Potom už len prejdete na prihlasovaciu stránku a prihlásite sa.
Po prihlásení uvidíte administračný panel v ktorom môžete uverejnovať obsah kliknutím na tlačidlo „Pridať Recept“.

Pridať recept

Pridať recept – Kde si založiť blog o varení – Food blog?

Ako vidíte je to len pár krokov a váš recept je na svete.

 

Prečo pridávať recepty u nás?

Možno sa pýtate prečo pridávať recepty na Chutnej vareške?
Na našej webovej stránke máte tieto výhody:

  • možnosť pridávať nebmedzený počet receptov,
  • pridávať viac obrázkov k receptu ako len jeden,
  • nebmedzený počet slov,
  • intuitívny panel (dlho sme pracovali na tom, aby ste mali jednoduché administračné rozhranie),
  • hodnotiaci systém úspešnosti vášho profilu (čoskoro uverejníme),
  • časté súťaže o rôzne ceny,
  • veľká komunita ľudí,
  • vysoká bezpečnosť naších blogerov.

 

Možnosť pridávať nebmedzený počet receptov
Na naše stránke nemáte žiadne obmedzenia. Môžete denne pridávať vica receptov ako len dve. Iné webové stránky obmedzujú svojích používateľov na zopár príspevkov denne. My to nerobím. Ak uverejníte aj 20 receptov denne, nikdy váš účet neobmedzíme.

Pridávať viac obrázkov k recept
Možno ste si všimli, že väčšina podobných stránok nedovoľuje svojím používateľom uverejniť viac ako jeden obrázok k receptu. U nsá môžete uverejniť nebmezdený počet obrázkov.

Nebmedzený počet slov
Taktiež neobmedzujeme dĺžku receptov. Ak Váš recept bude mať napríkad 1000 slov, aj ten uverejním bez najmešních problémov.

Intuitívny panel
Vytvorili sme pre Vás jednoduchý administračný panel, ktorý pochopí každý. Jedho používanie je jednoduché a rýchle.

Hodnotiaci systém
Chcete vedieť, ako je na tom Váš účet u nás? Aká je úspešnosť Vášho profilu, koľko receptov ste publikovali, koľko ľudí ich videlo? Aj to bude súčasťnou budpcej aktualizácie, ktorú pre vás pripravujeme.

Súťaže
Áno často pripravujeme aj súťaže, pre tých našikovnejších prispievateľov. Ak radi varíte, tak neváhajte a podelte sa s nami o vaše recepty. Môžete získať zaujímave ceny.

Veľka komunita ľudí
Na Chutnej Vareška sa zaregistrovalo už stovky ľudí, ktoré zdieľajú svoje rceepty. O našu komunitu ľudí sa veľmi dobre staráme. Nakoľko vieme, že bez vás by ste boli len ďalšia obyčajná stránka. Dbáme na použivateľkú skúsenosť pri používani nášej webovej stránky. O kvalitu poskytovaných služieb ale najme o bezpečnosť. O rýchlu dobu načítania stránky, ale mnoho ďalšieho.

Vaše podnety si radi vypočujeme v sekcii kontakt. Čokoľvek by ste chceli prdiať na stránku, alebo upraviť, tak radi vypočujeme vaše potreby. Chceme aby ste sa u nás cítili úžastne.

Vysoká bezpečnosť
Chutná Varešká je programovaná so zámerom vysokej bezpečnosti. Dbáme na to, aby ste pri používaní našej webovej stránky boli 100% ochránený pre hrozbami digitálneho prostredia. Vysoké bezpečnostné štandardy a hodinové skenovanie víruov z nás robia najbezepčenejšiu stránku pre uverejnosvanie receptov na Slovensko a Českom trhu. A mnoho ďalšieho. Vyšie 340 bezpečenostých pravidiel a mnoho ďalšieho.

 

Pridať recept je vášeň

Pridať recept je skutočná vášeň. Mnohí naši členovia pridávaju recepty lebo sa chú podeliť o svoje nápady a sikutovať s našou komunitou. No pre niektorých je to vášeň. Radi varia a delia sa o svoje kulinárske žážitky. Je to pre nich pocta a určitý spôsob relaxu, ktorý nikde inde nezažijú.

Manžel vás už po 50x nepochváli za jalbkový koláč. No v našej komunite sa vždy niekto nájde, kto rád ocení vaše skúsenosti a pretaví ich do vlastného jedla.

Mnoho receptov už vymyzá do zabudnutia a tak preto je skvelé, že sa u nás registrujú aj členovia, ktorý publikujú recepty, ktoré už len tak nenájdete. Recepty, ktoré sa tradovali generáciami v naších rodinách.

Ako sami vidíte, tak pridať recept je otázkou pár minút. No spraví to radosť stovkám ľudí, čo si ho prečítajú. neváhajte a pridajte recept už dnes. Tí šikovný z vás čo pridavajp recepty pravidelne vyhrávajú ceny. Menšia motivácia od nás 😃.

 

Záver – pridať recept

Na záver Vám, už môžeme popriať len úspešné publikovanie receptov. Pevne veríme, že sa vám bude páčiť na našej webovej stránke a že spolu vytvoríme ešte silnejšiu komunitu fanúšikov kvalitného kulinárstva.

V prípade, že s iečom potrebujete pomôcť, alebo chcete s nami lepšie tvčiť Chutnú Vareška vašími pripomienkami, tak nás kontaktujete na tejto adrese: „Kontakt„.

Pirdať recept, už môže naozaj každý, už čakáme len na teba. Tak sa pridaj!