Chutná Vareška

Vodka kalórie

Vodka kalórie

Vedeli ste, že aj vodka má svoje kalórie. Ide o prázne kalórie, ktoré nám sú k životu zbytočné a teda ako som spomenul ide o prázne kalórie. Vodka nám teda beria viac energií než dáva, aj keď sa to v podguraženom stave môže zdať inka. Nabudenie a spotrebia enrgie je rizdielany pojem avšak pre niekoho podstatne nejasný.

 

Energetická hodnota 731 kJ
kcal 176
Bielkoviny
Sacharidy
Tuky
Cukry
Nasýtené mastné kyseliny
Transmastné kyseliny
Mononenasýtené
Polonenasýtené
Cholesterol
Vláknina
Soľ
Voda
Vápnik
PHE

 

Vodka kalórie

Avšak na 100 mililitrov sa vo priemernej fľaške alkoholu nachádza 0,4 gramu čistého alkoholu. Pri pití alkoholu si treba dávať pozor na fakt, že rapídne poškodzuje ľadviny a pečeň. Preto treba dávky alkoholu korigovať tak aby nedošlo k poškodeniu. ľadviny (obličky) máme dve a pečen sa dá transplantovať no to nie je riešením. Alkohol však nepoškodzuje len tieto orgány má negatívny vplyv na celé telo. Od motgu, cez nervovú sústavu, žalúdok svaly a iné časti tela. Sami dobre viete, že ak máte opicu po alkohole, tak cítite niekedy slabosť. Slabosť môže byť spôsobená tým, že telo potrebuje viac vody a ak ju nemá odkiaľ čerpať tak si ju berie so svalou. Preto nie je vhodné ak alkohol pijú športovci, alebo kulturisti. Vodka kalórie.

Vodka kalórie

Vodka kalórie

  Kalórie vodky nie sú na dlhú štúdiu. Neobsahuje veľa nám známych látok pre pochopenie. Vodka sa stala akýmsi symbolom pre Rusko a jej občanov. Dobre vieme, že v Rusku sa vypije najviac vodky na svete. To zo zdravotného hľadiska nie je nič na pochvalu no bratia Rusi sú na to hrdý.   [penci_recipe]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *